sobota, 15 lutego 2020

Jestem ...

Witajcie po dłuższej przerwie :)

Na początek zaległe podziękowania za życzenia urodzinowo - imieninowe:
Serdecznie dziękuję 
Lidzi za kartkę i aniołka -


oraz Agniesi W za kartkę i całe pudło przydasi -Drogie dziewczęta bardzo dziękuję za te dowody sympatii :)

***

Nie było mnie tu chwilę, ale po wydarzeniach ostatnich tygodni straciłam wiarę we wszystko na tym świecie i ochotę do czegokolwiek ...
O wielu rzeczach nie chcę i nie mogę pisać ...
I nie wiem co bardziej boli - perspektywa utraty pracy czy świadomość że tak łatwo można zniszczyć coś, co było budowane przez ponad 1,5 wieku ...
Na razie nie mogę się z tym wszystkim pogodzić i w jakiś sposób zrozumieć ...
Na razie próbuję się jakoś pozbierać ...
i JAKOŚ wymyślić co dalej z sobą zrobić ...

13 komentarzy:

 1. Współczuje Ci Gosiu, ale nie poddawaj sie. Jestes świetna , zdolna i wyjątkowa babeczka. Uszy do góry, dasz rade. kto jak nie Ty :) uściski urodzinowo imieninowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gosieńko, wiem że jest Ci teraz ciężko i źle i cobyśmy Ci teraz nie napisały to nam nie uwierzysz... ale za jakiś czas może się okazać, że nie ma tego złego co by na dobrze nie wyszło. Życzę Ci żeby tak było i w Twoim przypadku i żeby wszystko Ci się dobrze dalej ułożyło...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosieńko złota, współczuję serdecznie, ale też wierzę, że na pewno sobie poradzisz. I z serca Ci tego życzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykro mi Gosiu.. Niestety, żyjemy w bardzo "brutalnych" czasach, w których ludzie dla osiągnięcia celu przestają się liczyć z drugim człowiekiem :( Wczorajszy środkowy palec posłanki Lichockiej najlepiej to obrazuje.. Jednak nie poddawaj się! Pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce :) Przytulam wirtualnie i wysyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętaj Małgosiu, że złe chwile nie trwają wiecznie.Każdy kiedyś ląduje na ostrym zakręcie ale za nim też jest droga, która prowadzi do nowego celu.
  Życzę Ci dużo siły i serdecznie przytulam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasy teraz brutalne, nie ma żadnych świętości liczy się siła i władza a po nas choćby potop. Poukładaj sobie jakoś to wszystko i pamiętaj, że zdrowie i życie masz tylko jedno szkoda go marnować na złych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Małogosiu trzymaj się i uśmichnij choć na chwilkę. Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mi przykro z powodu tego, co teraz przeżywasz :( Życzę dużo siły, zdrówka i znalezienia światełka w tunelu. Musi być dobrze!
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gosiu mam nadzieje że wszystko jakoś sie ułoży a może nowa praca będzie jeszcze lepsza czego ci z calego serca życzę:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gosiu i ja posyłam ciepłe mysli 😘😘😘

  OdpowiedzUsuń
 11. Gosiu, trzymam kciuki, abyś miała dużo siły i wszystko Ci się poukładało

  OdpowiedzUsuń
 12. Gosiu, wierzę w to, że będzie dobrze, że wszystko się ułoży, trzymam za to ogromne kciuki! Oby to nadchodzące przedwiośnie dało Ci kopa dobrej energii i pozytywne rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam niedzielnie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzeba nieść ten cały bagaż którym zostaliśmy obarczeni. Niestety ja straciłam pracę i też zastanawiam się co dalej. Wszyscy mówią że możliwości są mimo czasu jaki nastał i załatwić w urzędach co trzeba i u lekarza a ja powiem że jest byle jak. Może trochę zrzędzę ale powtarzam sobie że czas się otrząsnąć i liczyć na siebie. Powodzenia życzę Tobie i aby wszystko się ułożyło jak najlepiej:-).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione każde dobre słowo. Dziękuję za Twój czas i miłe odwiedziny.