Dzień dobry :)
U mnie ostatnio powstaje dużo prac komunijnych, w większości na zamówienie.
A oto taka propozycja - szkatułka na zdjęcia czy inne skarby oraz serduszko, pamiątka pięknego dnia :)
Ściskam Was ciepło, dobrego dnia :)
Witam się dziś z Wami pudełkiem - niespodzianką na 60 urodziny :) Dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie miłe słowa :)
Cudowny komplecik :)
OdpowiedzUsuńPiękna szkatułka.
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam Gosiu:)
Piękna praca. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńNiebanalne i bardzo twórcze, wspaniały ten komplecik!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie!
Przepiękna szkatułka i cudowne serduszko :)
OdpowiedzUsuń