Kartki świąteczne

Witajcie

Odzwyczaiłam się od pisania postów na blogu. Przestało mnie ciągnąć do tego, zwłaszcza że głowę zajmuje coś innego. Ale to właśnie mój syn, Karol, motywuje mnie i zachęca do dalszego prowadzenia bloga. 

On bardzo lubi czytać Wasze komentarze, wciąż mi wymyśla jakieś zabawy blogowe.

Na dzisiaj przygotowałam dwie kartki świąteczne, zrobione według warsztatu Olgi Bielskiej,
Pozdrawiamy  - Gosia i Karol, autor Info Zakątka :)
 


10 komentarzy:

 1. Piękne kartki! Też biorę udział w świątecznym scrapowaniu i zrobiłam pudełko na Tofifi. Dobrze, że syn zachęca do pisania i pokazywania pięknych prac, wielkie brawa dla syna!!!
  Pozdrawiam serdecznie, Alina

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne karteczki Gosieńko! U Ciebie zawsze tak puchato, na bogato :) Uwielbiam to. Ja od września nie zrobiłam ani jednej kartki. Na święta też chyba nie dam rady nic zrobić. Ot... taka się zrobiła sytuacja zdrowotna i zawodowa. Trzeba to jakoś przetrzymać, ale niestety kartki będę musiała odpuścić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne karteczki Gosieńko :) U Ciebie tak zawsze puchato, na bogato :) Uwielbiam to! Ja od września nie zrobiłam ani jednej kartki i wygląda na to, że na święta nie dam rady nic zrobić. Ot... taka się porobiła sytuacja zdrowotna i zawodowa. Trzeba to jakość przetrzymać, ale kartki chyba będę musiała w tym roku odpuścić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne Gosiu. Pozdrawiam serdecznie. Karola również:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne!.Tyle pięknych elementów umieściłaś na kartkach. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj cudne te karteczki, ja zrobiłam 7 kartek i nic więcej nie dam rady. Też wróciłam na bloga. Pozdrowienia dla Karola <3 Pozdrowionka Gosiu

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ są Przepiękne, fajnie że je nam pokazałaś 😀😃🙂

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych Świąt, Gosieńko.
  Małgosia X

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione każde dobre słowo. Dziękuję za Twój czas i miłe odwiedziny.

Kartki świąteczne

Witajcie Odzwyczaiłam się od pisania postów na blogu. Przestało mnie ciągnąć do tego, zwłaszcza że głowę zajmuje coś innego. Ale to właśnie ...

Popularne posty