Tort na chrzest

Uff, jak gorąco! Wpadam na chwilkę, aby pokazać Wam tort, który upiekłam z okazji chrztu małej dziewczynki. Jest taki upał, że masa cukrowa się topi i nie chce współpracować. Ale jakoś dałam radę.
                                                                 Miłego dnia!





10 komentarzy:

Dziękuję za pozostawione każde dobre słowo. Dziękuję miłe odwiedziny i zapraszam częściej :)

Urodzinowe pudełko

  Witam się dziś z Wami pudełkiem - niespodzianką na 60 urodziny :)    Dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie miłe słowa :)

Popularne posty